• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.122732.2514
Euro34.784634.9240

ÇİVRİL KADIN MECLİSİ DENİZLİYİ FETHETTİ

DENİZLİ KADIN MECLİSİ TARAFINDAN YAPILAN “DENİZLİ YÖRESİ YEMEKLERİ” ARŞİV, KAYIT VE KİTAP ÇALIŞMASINA EN ETKİLİ KATILIM GÖSTEREN GRUP ÇİVRİL KADIN MECLİSİYDİ. DENİZLİ ÇAMLIK’TA YAPILAN ETKİNLİĞE ÇİVRİL KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ ÜYELERİYLE KATILDI VE ÇİVRİL’E ÖZGÜ YEMEK VE TATLI ÇEŞİTLERİNİ SERGİYE SUNDU.
Denizli Kadın Meclisi’nin organize ettiği ve Denizli Yöresi’nin yemek kültürünü kayıt altına alma amacı taşıyan etkinliğe Çivril Kadın Meclisi üyeleri damgasını vurdu. Kalabalık üye grubuyla katılan ekibimiz Çivril ve çevresinde yöresel damak tadıyla yapılan yemek ve tatlı çeşitlerini sergileme olanağı buldu.
Çivril Kadın Meclisi üyelerinin yaptığı yemek ve tatlıların sergilendiği faaliyette ayrıca tüm konuklara elmasuyu ikramı da yaptık. Yapılan yemek ve tatlıların yapılış tarifi ve fotoğraflarının kayıt altına alındığı etkinlikte Çivril Kadın Meclisi Başkanı Nuran Şafak, ilçemizi burada tanıtma ve yemek kültürümüzü aktarma fırsatı bulduk katılan herkese teşekkür ederiz dedi.683 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Site Haritası