• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.119632.2483
Euro34.816934.9564

TRAFİK HAFTASINDA ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ BİLGİLENDİRİLDİ

08/05/2024

TRAFİK HAFTASINDA ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ BİLGİLENDİRİLDİ

    Trafik Haftası etkinliklerinde Çivril İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Büro Amirliği ekipleri anlamlı bir etkinliğe imza attı. Hafta kapsamında ilçede eğitim veren ÇEVAK Anaokulunu ziyarete den ekip, öğrencilere trafik kural ve işaretlerini anlattı. Anasınıfı öğrencileri trafik kural ve işaretlerini öğrenirken eğlendi.

    "Trafik Haftası" etkinlikleri çerçevesinde ÇEVAK Anaokulu’nda gerçekleştirilen etkinlikte renkli görüntüler yaşandı. Çivril İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Ekipleri öncülüğünde gerçekleştirilen programda polisler trafik bilincinin aşılanması, trafik işaret ve ışıklarında ne şekilde hareket edileceği konularında bilgiler verdi.

    Program sonunda anaokulu öğrencileri hareketli şarkılar eşliğinde dans edip polis memurları ile fotoğraf çekilerek keyifli anlar yaşadı. Programda Çivril Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliğinde görevli polis memurları, anaokulu öğrencilerine trafik hakkında bilinmesi gerekenleri aktardı.

    Çalışma ve hafta ile ilgili olarak Çivril Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliğinden yapılan bilgilendirmede, "Trafik haftasına girdiğimiz bugünlerde okullara gidip, trafik bilincini aşılamaya çalışıyoruz. Okullarda ve trafik eğitim parkında eğitimlerimiz devam edecek. Çocuklara kalıcı bilgiler aktarmaya çalışıyoruz" denildi.

    Tarfik Haftası etkinlikleri kapsamında ilçe genelinde uygulama ve ziyaretlerin devam edeceği trafiğin yoğun olduğu noktalarda da uygulama yapılarak vatandaşlara trafik bilincinin aşılanacağı bildirildi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Site Haritası