• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.850328.9659
Euro31.234331.3594

CHP’Lİ NECDET BARDAN “EMEK EN YÜCE DEĞERDİR”

29/07/2023

CHP’Lİ NECDET BARDAN “EMEK EN YÜCE DEĞERDİR”

CHP Çivril Belediye Başkan Aday Adayı Necdet Bardan, Çivril’in Yalınlı Mahallesinde yöresel el ürünleri yapan kadınları ziyaret ederek, yapılan ürünlerin pazarlanması ve kadın girişimci projeleri konusunda eğitim verdi.
Bardan ve ekibi Yalınlı Mahallesinde yapılan el emeği ürünlerin elektronik ortamda pazarlanması konusunda, üretici kadınlara bilgilendirme eğitimi verdikten sonra kadının memleket ekonomisi üzerindeki kat-kılarından bahsetti. Bardan yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “Varoluş sebebimiz kadınlarımızla çok keyifle gecen buluşmalarımızdan birini daha gerçekleştirdik. Bu buluşmamızda farkındalık yaratacak ürünler ve kadın girişimci projeleriyle ilgili bilgilendirme ve paylaşım çalışmalarımızı yaptık. Tüm benliğiyle, inanıp en zor şartlarda en iyisini, en güzelini, üretmeye çalışan, hiç yorulmadan, bıkmadan, usanmadan onca zorluğun içinde kendisini, bilgili donanımlı hale getirmeye, geliştirmeye, evine, ailesine, yaşadıkları köye, ilçeye ekonomik katma değer yaratmaya çalışan Yalınlı Mahallemizdeki kadınlarımızı tebrik ediyorum.
Üreten kadınlarımızla bizleri her seferinde büyük bir heyecanla buluşturan, onlara ışık olmaya çalışan değerli hocamız Fazilet Yazıcı’ya emek ve katkılarından dolayı Yalınlı’lı ve gıyablarında çalışan tüm kadınlarımıza çok teşekkür ediyorum. Yeni yüzler ve projelerde buluşmak üzere.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Site Haritası