• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.850328.9659
Euro31.234331.3594

ÇİVRİL GELENEKSEL SPOR DALLARI TESİSİ İNŞAATI HIZLA DEVAM EDİYOR

14/07/2023

ÇİVRİL GELENEKSEL SPOR DALLARI TESİSİ İNŞAATI HIZLA DEVAM EDİYOR

    Çivril Geleneksel Spor Dalları Tesisi inşaatı yükseliyor.

    Çivril Belediyesi ile Spor Toto işbirliği ile yapılacak olan Geleneksel Spor Dalları Tesisi’nin inşaatı tüm hızıyla sürüyor.

    Çivri’de hayata geçirilen at binicilik tesislerinde 900 metre kare çim tabanlı ve 900 metre kare kum tabanlı olmak üzere 1800 metre kare manejden yer alacak. Bunun yanında 15 padok bulunacak. Padokların toplam alanı 275 metre alanı kapsayacak. 780 metre kare kapalı manej bulunan proje kapsamında 3 adet de ayrı bölgelerde tuvaletler yer alacak.

    Çivril’e verdikleri bütün sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural; “ Göreve geldiğimiz andan itibaren farklı farklı projeleri hayata geçiriyoruz. Geleneklerimize, örf ve adetlerimize uygun alanlarda yatırımlarımızı da tüm hızıyla sürdürüyoruz. Bu kapsamda desteklenmesi gereken en önemli spor dallarından birisi de ata sporumuz olan binicilik. Hemşehrilerimizi binicilik sporu ile tanıştırmak, çocuklarımıza at sevgisini kazandırmak için  böyle bir projeyi Çivril’imize kazandırıyoruz. Bu tesisimiz tamamlandığında her yaştan vatandaşlarımız özelikle hafta sonlarında burada aileleri ile birlikte hoşça vakit geçirebilecekler. Çivril’imize hayırlı uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Site Haritası