• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.850328.9659
Euro31.234331.3594

İYİ PARTİ SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

03/05/2023

İYİ PARTİ SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

    İyi Parti Çivril İlçe Teşkilatı seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İyi Parti’nin seçim çalışmalarına bu hafta Denizli Milletvekili Adayı İbrahim Şenel katıldı.

    Işıklı, Yuvaköy, Beydilli, Gümüşsu, Gürpınar ve Karaberler mahallelerini ziyaret ederek esnafın ve mahalle sakinlerinin sonrunlarını dinleyen Şenel; Çiftçi ve esnafa nefes aldıracak projelerini aktardı. Şenel aynı zamanda sandık güvenliği ve oy pusulası hakkındada  bilgiler verdi. Bir oy Kemal’e 1 oy Meral’e sloganıyla vatandaşlardan oy isteyen Şenel tarım politikalarını anlattı.

    İYİ Parti Denizli Milletvekili Adayı Mimar İbrahim Şenel, teşvik ve desteklerle ilçelerin kalkınmasının sağlanması gerektiğinin altını çizdi. “Yanlış tarımsal politikalar tarımsal karlılığı çok azaltmış. İlçelerimizde ve köylerimizde üretim durmak üzere. Çiftçilerimizin ekonomik zorluklardan artık üretmek istemediklerine şahit oluyoruz. Gençlerimizin işsizlik ve sigortalı iş bulamamak nedeniyle il merkezlerine gittiklerini öğreniyoruz” diyen Şenel, ilçeler için acil olarak ilçe bazlı kalkınma planlarının hazırlanması ve hayata geçirilmesi gerektiğini dile getirdi.

    Denizli’nin her ilçesinin aslında birer değer olduğunu belirtip, bu değerlerin ortaya çıkmasının yapılacak planlı ve çözüm odaklı çalışmalarla sağlanabileceğini söyleyen Şenel, “İlçelerimizin neyi eksik?” diye soruyor. Denizli’nin yapısal olarak müthiş bir konumda olduğunun altını çizen Şenel, “Aromatik bitkiler konusunda Denizli neredeyse dünyada bir numara. Turizm potansiyelimiz çok yüksek. Tarihi alanlarımız var. Kanyonumuz var. Kayak merkezimiz var. Kaplıcalarımız var. En önemlisi Denizli’nin ilçesinden köylerine kadar çok büyük bir üretim potansiyeli var. İlçelerimizin tüm bu kaynaklarına rağmen yalnız bırakılması, insanlarımızın böylesine küstürülmesi şehrimiz adına büyük bir ekonomik kayıptır ve ayıptır” dedi.

    Mevcut sistem ile devletin rant yaratabilme kapasitesinin bir yandan kısıtlı kaynakların verimsiz ve spekülatif alanlara kaymasına, diğer yandan da siyaset ve bürokrasiden başlamak üzere toplumun genelinde bir çöküşe yol açtığını da söyleyen İYİ Parti Denizli Milletvekili adayı Mimar İbrahim Şenel, ilçeler için her fırsatta tekrarladığı kontrollü ve güçlü destek konusundaki görüşlerini yineleyerek partisinin bu konuda çalışmalarının hazır olduğunu belirterek “ Halkımızın desteğiyle eğer seçilir de mecliste görev alırsam, söylediklerimin yakın takipçisi olacağım” dedi.

    İyi Parti Denizli Milletvekili adayı İbrahim Şenel’e Çivril İyi Parti İlçe Başkanı Koray Eren ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Site Haritası