• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.054619.1310
Euro20.510920.5930

“ORTAK SEVDAMIZ ÇİVRİL”

02/02/2023

“ORTAK SEVDAMIZ ÇİVRİL”

    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 28 Ocak Cumartesi günü toplu açılış törenine AK Parti Çivril İlçe Teşkilatı rekor sayı ile katıldıklarını belirtti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 29 Ekim Bulvarı'nda, Denizli Çevre Yolu 2. Kısım ve Honaz Tüneli, TOKİ 1449 Konut 50 dükkan, Denizli İçme Suyu Arıtma Tesisi ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılışını gerçekleştirdi. AK Parti Çivril ilçe teşkilatı ve Çivril Belediyesi işbirliği ile Cumartesi günü 120 araçlık konvoy ile mitinge katıldı. Çivril ilçe teşkilatından yapılan açıklamaya göre yaklaşık 4 bin 500 kişi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli programı için 29 Ekim Bulvarına gitti. AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 buçuk yıl aradan sonra Denizlili vatandaşlarla buluşmasına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

“DENİZLİ, TÜRKİYE YÜZYILI’NA HAZIR”

    Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Denizli’yi, Denizlili vatandaşların ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’a olan özlemini hınca hınç alanı doldurduğuna dikkat çeken AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul; “Hasret bitti, Denizli halkı Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı 3 buçuk yıl aradan sonra bağrına bastı. 29 Ekim Bulvarında alanı doldurduk hatta alana sığmadık. İlk günkü aşkla, sevgiyle bizim hasretimiz sona erdi. Denizli her zamanki gibi muhteşemdi. Milletin adamı, hizmetin ustası, Türkiye sevdalısı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Denizli’mizde yapımı tamamlanan projelerin açılışını gerçekleştirerek halkımızın hizmetine sundu. Eser ve hizmet siyasetimizin en yakın şahitlerinden Denizli, Türkiye Yüzyılı’na hazır diyerek her zaman tam destekle 14 Mayıs’ta yine Cumhurbaşkanımızı Türkiye’mizin Cumhurbaşkanı yapacağız ”dedi.

    “ORTAK SEVDAMIZ ÇİVRİL”

    Çivrilli hemşerilerine teşekkür eden Başkan Ertuğrul sözlerini şöyle noktaladı: “ Denizli’mize 120 araçla hareket ettik. Tabi özel aracıyla giden vatandaşlarımız da var. Bizler Çivril halkı olarak Cumhurbaşkanımıza olan sevgimizi, aşkımızı bir kez daha yoğun katılımla göstermiş olduk. Harikaydın Çivril’im. Ortak sevdamız Çivril diyoruz ve durmadan, yorulmadan, bıkmadan çalışmaya devam ediyoruz.”


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Site Haritası