• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.054619.1310
Euro20.510920.5930

RAKİPSİZ BAŞKAN GÜROL MUTLU

25/01/2023

RAKİPSİZ BAŞKAN GÜROL MUTLU

    Çivril Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimli olağan genel kurulunu gerçekleştirdi.

    Gürol Mutlu’nun tek aday olarak katıldığı genel kurulda, seçime katılan tüm üyelerin oyunu alan Gürol Mutlu tekrar başkan seçildi.

    Star De Luxe Düğün Salonunda yapılan genel kurul saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Divanın oluşturulmasının ardından faaliyet raporu ve bütçe ibra edildi. Tek adayın olduğu genel kurulda yapılan seçimde Gürol Mutlu tüm üyelerin oyunu alarak yeniden başkan seçildi.

    Genel kurul sonrası kısa bir değerlendirme yapan başkan Gürol Mutlu genel kurul ve seçime katılan üyelere teşekkür etti. Çivril Esnaf ve Sanatkarlar Kredi kefalet Kooperatifinin Denizlinin en büyük kooperatifi olduğunu belirten Mutlu “Başarımızın arkasında ortaklarımızdan aldığımız güç var. 2021 yılında 502 esnafımız kooperatifimizden 65 Milyon 674 bin lira kredi kullandı. 2022 yılında bu rakam hem esnaf bazında hem de miktar bazında arttı. Çivril Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi olarak 191 yeni ortağımız kooperatifimize üye olurken esnaf kar-deşlerimizin kooperatif aracılığıyla kullandığı kredi miktarı da 160 Milyon liraya çıktı. Bu büyümenin ardında kooperatif üyelerimiz vardır. Onların desteği ve disiplinli olmaları, kooperatifimizin büyümesinde ve kullandırdığı kredi miktarının artmasında önemli rol oynamıştır” dedi.

    YENİ YÖNETİM KADROSU;

Başkan: Gürol Mutlu- Esnaf

Zeki Karahan- Esnaf

İsmail Kuzu- Esnaf

Hasan Karaaslan- Esnaf

Ali Karaslan- Esnaf

Necmi Ünal- Esnaf

Teoman Yiğit- Esnaf


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Site Haritası