• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.597318.6718
Euro19.586619.6651

ÇEVAK BURS VEREN GÖNÜLLÜLERE PLAKET VERDİ

10/11/2022

ÇEVAK BURS VEREN GÖNÜLLÜLERE PLAKET VERDİ

    ÇEVAK öğrencilere burs veren hayırsever gönüllüleri ile bir araya geldi.

    ÇEAVK mütevelli heyeti başkanı ve vakıf başkanı Çivril’de kuruma burs desteği sağlayan iş insanları ve gönüllülerle bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.

    Vakıf yöneticileri 2022 – 2023 öğretim sezonunda ÇEVAK’a burs desteği veren hayırseverler ile akşam yemeğinde buluştu. Çivril Belediyesi Sosyal tesislerinde düzenlenen yemeğe vakıf başkanı Dr. Hüseyin Güngören, mütevelli heyeti başkanı Alaattin Kameroğlu, belediye başkanı Niyazi Vural ile  vakıfa burs veren gönüllü iş insanları katıldı.

    Toplantıda faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi veren vakıf başkanı Doktor Hüseyin Güngören kurulduğu günden beri ÇEVAK’a desteklerini esirgemeyen iş insanlarına teşekkür etti. Konuşmasında ÇEVAK’ın öğrenci ve kadın eğitimine verdiği öneme değinen başkan Güngören “1993 yılında bir avuç Çivril sevdalısının adımını attığı vakfımız bugün 210 öğrenciye aylık 400 lira burs verebilecek güce ve büyüklüğe erişti.

    Bunda en büyük katkı her zaman ÇEVAK’a inanan ve destek veren Çivril’in cömert iş insanlarınındır. Çivril’in çocuklarına eğitim hayatı boyunca destek veren, eğitimli kültürlü insanlar yetişmesine vesile olan destek olan herkese şükranlarımızı sunuyorum. ÇEVAK 30 yıldır Çivrilli öğrencilerle iletişim halinde kalmaya onların okul hayatında yanlarında olmaya devam ederken sizler verdiğiniz destek ile onların memleket ve Çivril için faydalı bireyler olmasını sağladınız.

    Yaptığınız iş çok büyük, verdiğiniz destekler burada anlatmayla olacak şeyler değil. Bir memleketin en büyük gücü eğitimli insan ve genç sayısıdır. Sizler bu gençlerin eğitimine birer tuğla koyarak memleketimizin gücüne güç katıyorsunuz” dedi.

    Vakıf mütevelli heyeti başkanı Alaattin Kameroğlu’da yaptığı kısa konuşmada vakfın kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında bilgi vererek yemeğe katılanlara ve ÇEVAK’a burs desteği verenlere teşekkür etti.

    Belediye başkanı Niyazi Vural’da yaptığı konuşmada ÇEVAK’ın Çivril’in en önemli değerlerinden biri olduğunu belirterek “Çivril için çalışan gayret gösteren kim varsa müteşekkiriz. ÇEVAK 30 yıldır Çivrilli çocuklarımızın eğitim hayatlarına destek vererek yanlarında oldu.

    Tabi bu desteğin büyük kısmını da bugün burada bulunan ve ÇEVAK’a burs desteği veren Çivril’in saygın çalışkan ve hayırsever iş insanları tarafından karşılandı. Hem ÇEVAK yöneticilerine hem de ÇEVAK’a destek veren iş insanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

    Yemek yapılan konuşmaların ardından vakıfa destek veren iş insanlarına plaket verilmesi ve hatıra fotoğraf çekimi ile sona erdi.  H: Ali ŞAHAN


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Site Haritası