• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar15.909415.9731
Euro16.730816.7979

ÇİVRİL BELEDİYESİ KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

03/11/2021

ÇİVRİL BELEDİYESİ KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Çivril Belediyesi Kasım ayı birinci birleşim birinci oturumu yapıldı.
İki gündem maddesinin görüşüldüğü meclis toplantısına CHP’den Fatma Akkoyun ile Ak Partili meclis üyeleri Ümmü Dilek Aslan, Erhan Eren ve Turgay Bilgin mazeretleri dolayısıyla katılmadı.
Çivril Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısı meclis başkanı Niyazi Vural başkanlığında toplandı. Vali Recep Yazıcıoğlu Konferans Salonunda yapılan toplantıda yer alan gündem maddeleri oy birliği ile imar ve plan bütçe komisyonlarına gönderildi.
Cumhuriyet Bayramını farklı etkinliklerle coşku içinde kutladık
Gündem maddelerinin görüşülmesine başlamadan konuşan başkan Niyazi Vural 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet’in ilanının 98. yılı kutlamalarının Çivril’de farklı etkinliklerle ve coşku içinde kutlandığını söyleyerek kutlamalara katılan meclis üyelerine teşekkür etti. Başkan Vural önümüzdeki bayramlarda daha farklı etkinlikler ile milli bayramları kutlamaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.
Başkan Niyazi Vural’ın ardından CHP, İYİ Parti ve MHP grup başkanvekilleri söz alarak Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet’in ilanının 98. yılını kutlayan konuşmalarını yaptılar.
Gündem dışı konuşmaların ardından gündem maddeleri imar ve plan bütçe komisyonlarına havale edildi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Site Haritası