• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.75397.7849
Euro9.21339.2502

ÇOCUKLAR GÜLSÜN DİYE ÇİVRİL’E GELDİ

04/11/2020

ÇOCUKLAR GÜLSÜN DİYE ÇİVRİL’E GELDİ

Sanatçı Gülben Ergen'in kuruculuğunu ve başkanlığını yaptığı Çocuklar Gülsün Diye Derneği, Türkiye genelindeki 40'ıncı anaokulunu Çivril'de açtı.
Yardımseverlerin desteği ile 10 yılı aşkın süredir Türkiye'nin dört bir yanında anaokulları açan Çocuklar Gülsün Diye Derneği çocukların okul öncesi eğitim olanağından faydalanması için anaokulu açmaya aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Sanatçı Gülben Ergen'in kuruculuğunu ve başkanlığını yaptığı Çocuklar Gülsün Diye Derneği, 40. anaokulunu Denizli Çivril İlçesinin Emircik Mahallesi'de açtı. Hayırsever Mehmet Telli Bulut'un desteğiyle Çocuklar Gülsün Diye Derneği tarafından açılan anaokulunun açılış törenine Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Çivril Kaymakamı Armağan Önal, Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılışa katılan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, sanatçı Gülben Ergen'e Çivril'de yetişen ürünlerden geleneksel ve ev yapımı yöntemler ile üretim yapan Sebahat Tanışman'ın Geleneksel Köy Ürünleri'nden takdim etti. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağışlanan Çocuklar Gülsün Diye Derneği tarafından açılan 2 derslikli anaokulunda 40'a yakın öğrenci eğitim alacak.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Site Haritası