• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.33937.3688
Euro8.66508.6997

BELEDİYE KENDİSİ İŞLETECEK

29/11/2019

BELEDİYE KENDİSİ İŞLETECEK

Kullanılmaz hale getirilen tesisler yapılan çalışmalardan sonra yeniden hizmet vermeye başlıyor.
Çivril Belediyesi tarafından geçen dönem şahsa kiralanan Çamlık Sosyal tesisleri yeniden Belediye bünyesinde hizmet vermeye başlıyor.
Belediye yönetimi tarafından geçen dönem yıllık 10.100 liraya kiraya verilen Çamlık Sosyal tesisleri sözleşmenin fesh edilmesinden sonra yeniden Belediye bünyesinde faaliyet göstermeye başlayacak. Çivril Kent Hizmetleri Limited şirketi tarafından işletilecek tesislerde yöresel yemekler ve kafe hizmetleri verilecek.
Tesislerin yeniden Belediye bünyesinde hizmet vermesi nedeniyle Belediye başkanı Niyazi Vural Belediye meclis üyeleri ile tesislerde bir toplantı yaptı.Başkanı Niyazi Vural tesisin açılışı dolayısıyla düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada“şahsa kiralanan bu yer yapılan görüşmelerden ve çalışmalardan sonra yeniden Kent Hizmetleri Şirketi bünyesinde hizmete başlayacağız. İlk konuklar olarak sizlerle birlikte olmak istedik” dedi.
ORTAK SEVDAMIZ ÇİVRİL
Konuşmasında Çivril yararına tüm meclis üyelerinin ortak kaygı taşıdığını ve bu düşünce ile bir çok çalışmaya destek verdiğine dikkat çekerek “biz bir aileyiz. Çivril Belediye meclis üyeleri olarak hangi siyasi parti mensubu olursak olalım ortak sevdamız Çivril. Bu noktada hiç kimsenin farklı düşünmediğini biliyoruz. Bu kapsamda Çivril yararına olan bütün projelerin bütün çalışmaların arkasında durdunuz, imzanızı attınız bundan sonra da atacağınızı biliyoruz.”
ARTIK TURİZMDEN DE PAYIMIZI ALMAMIZ GEREKİYOR
Çivril’in tarım ve hayvancılık şehri olduğunu belirten Başkan Niyazi Vural “Çivril yaşantının 5000 yıldır kesintisiz devam ettiği bir şehir olarak turizmden gerektiği kadar pay alması gerekiyor. Dönem turizm dönemi bizde Çivril olarak turizmden payımız düşeni nasıl alırız derdine düştük ve göreve geldiğimizden bu güne kadar da bu konu hakkında kafa yoruyoruz. Bu anlamda ileride projelerimizi yavaş yavaş faaliyete geçirerek Çivril’i turizmde merkez haline getireceğiz bunu da sizlerle birlikte yapacağız” dedi.
Başkan Niyazi Vural’ın konuşmasının ardından Belediye Meclis üyeleri proje ve çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulundular.
Çamlık Sosyal Tesislerinde yapılan toplantıya Belediye daire amirleri ve Belediye meclis üyeleri katıldı. Haber: Oral SARI


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Site Haritası